
Годівниця для бджіл ABB-100 Зі склом 1.7 л Стельова годівниця для сиропу Глибока годівниця для бджіл
- В наявності
- Код: 1413
129 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (68) 538-57-75
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годівниця для бджіл ABB-100 Зі склом 1.7 л Стельова годівниця для сиропу Глибока годівниця для бджіл
Годівниця для бджіл стельова 1,7 літра під скло - призначена для підгодівлі бджіл в весняно-осінній період при відсутності природного корму.
У годівниці передбачено два відділення для сиропу або корму, таким чином можна заливати одночасно різні підгодівлі. Щоб бджоли не тонули в сиропі, всередині кожного з двох резервуарів для рідини, передбачені перегородки. Дана конструкція без плотів і має похиле дно в резервуарах в сторону, де заходять бджоли.
Годівниця виготовляється з ударостійкого пластику зі скляною кришкою.
Характеристики:
- Довжина, мм - 480
- Ширина, мм - 137
- Висота, мм - 50
- Обсяг, л - 1,7
- Матеріал - пластик, скло

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АВВ-100 |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Годівниця |
| Ширина | 137 мм |
- Ціна: 129 ₴
