
Медогонка 16-рамкова автоматична напівповоротна, Ø 900 мм. Привід ремінний
- В наявності
- Код: 16HABN
77 554 ₴
Автоматична 16-рамкова медогонка з ремінним електроприводом служить для вилучення бджолиного меду з роздрукованих бджолиних рамок під дією центробіжної сили.
Медогонка 16-ти рамкова автоматична складається з:
- Бак зі зливним краном;
- Кришка з оргскла;
- Підставка;
- Електропривід;
- Ротор з касетами;
- Блок керування.
Особливістю даної медогонки є конструкція ротора. Він має окремі пластини. Касети при обертанні ротора прилягають не до обода ротора, а до роздільних пластин, які у свою чергу спираються на касети. Таким чином, у тому ж діаметрі бака розміщується більше касет. Невеликий «недоворіт» касет сприяє кращому відкачуванню меду, оскільки ячейки теж розташовані під невеликим кутом до горизонту. Ротор такої конструкції краще сприймає дисбаланс від нерівних по масі рамок, пружно компенсує його, коливання меншою мірою передаються на саму медогонку, внаслідок чого вона стає стійкішою.
Привід медогонки складається з електродвигуна та 2-х ступінчастої ремінної передачі, закритої кожухом. Живлення електродвигуна – 24В, постійного струму, може здійснюватись від мережі змінного струму 220В через трансформатор-випрямляч, який встановлений у нижній частині медогонки, або від двох послідовно включених акумуляторів 12В.
Касети з рамками автоматично встановлюються в неробочому положенні по радіусу до центру і повертаються при обертанні ротора медогонки в той чи інший бік залежно від напрямку обертання ротора. Для встановлення режиму роботи медогонки є пульт блоку із відповідними кнопками.
Технічні дані медогонки:
| Струм живлення електродвигуна | Постійний, 24В |
| Потужність електродвигуна | 300 Вт |
| Кількість програм управління | 6 + ручний режим |
| Максимальний обсяг меду до обов'язкового зливу |
120 л |
| Діаметр бака, мм | 900 |
| Висота бака, мм | 750 |
| Висота медогонки з підставкою, мм | 1200 |
| Ширина, мм | 1200 |
Примітка: На даному виробі встановлюється електродвигун потужністю 300 Вт, 2000 об/хв при підключенні 24 В. При зменшенні напруги до 12 В потужність і оберти падають до зазначених.
Ручний режим роботи 16-ти рамкової автоматичної медогонки.
Для роботи медогонки в ручному режимі необхідно встановити перемикач тумблера у відповідне положення та вибрати режим роботи на блоці керування (швидкість обертання та тривалість роботи в ручному режимі необхідно підбирати дослідним шляхом залежно від щільності меду).
Характеристика ручного режиму
| Діапазон обертів /хв | 50....160 |
| Час роботи, хв | 1...5 |
| Напрямок обертання | Вперед/Назад |
ДУЖЕ ВАЖЛИВО: встановлювати соторамки в касети тільки в неробочому стані медогонки!
Робота медогонки в автоматичному режимі
Для роботи медогонки в автоматичному режимі необхідно вибрати на пульті управління одну з програм (Р1; Р2; Р3; Р4; Р5; Р6). Швидкість обертання, кількість поворотів і час відкачування запрограмовані на підприємстві-виробнику і є постійними кожної програми. Після закінчення обертання в одну зі сторін, як і в ручному режимі, витримується 22 сек.
Характеристики автоматичного режиму:
| Програма | Напрямок обертання | ||||
| Вперед | Назад | Вперед | Назад | ||
| Р1 | Об/хв. | 80 | 110 | 110 | |
| Час роботи (хв) | 1,5 | 1,5 | 1,5 | ||
| Р2 | Об/хв. | 80 | 130 | 130 | |
| Час роботи (хв) | 1,5 | 1,5 | 1,5 | ||
| Р3 | Об/хв. | 80 | 80 | 150 | 150 |
| Час роботи (хв) | 1 | 1 | 1,5 | 1,5 | |
| Р4 | Об/хв. | 80 | 110 | 110 | |
| Час роботи (хв) | 1,5 | 1,5 | 1,5 | ||
| Р5 | Об/хв. | 110 | 110 | ||
| Час роботи (хв) | 2 | 2 | |||
| Р6 | Об/хв. | 130 | 130 | ||
| Час роботи (хв) | 2 | 2 | |||
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | АВВ-100 |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 1400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 130 |
| Висота | 1100 |
| Діаметр | 1200 |
| Кількість рамок | 16 |
| Тип | Автоматичний |
| Основні | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Привід медогонки | Пасовий |
| Тип рамок | Поворотні |
- Ціна: 77 554 ₴



